top of page

ריפוי אישי וריפוי חברתי

 

ריפוי אישי

הטרנספורמציה הפלנטארית המזדמנת בתקופה זו קשורה לתהליכים אישיים מאד עמוקים, חסר איזון, לחצים ולא מעט פחד ואף ייאוש. אני תומכת בשינויי חיים הרמוניים ובהעצמה דרך איזון אנרגטי ומגוון של שיטות טיפוליות הומיניסטיות וטרנס-פרסונאליות. (אינטגרציה בין ה"אניים" השונים שבתוכננו, PSI; תרפיה של רייך; עבודת גשטאלט ופסיכו-דרמה).

ריפוי חברתי

מאז שנות ה-80 אני חוקרת ומלמדת, במכללות בגליל ובמסגרות קהילתיות שונות, את הצמיחה של תנועה לקראת מודעות פלנטארית והאסטרטגיות ההוליסטיות לאקטיביזם בר קיימא המהותיים לה ולריפוי החברתי המזדמן.

[(PhD Thesis, Sociology, UCBerkeley, 1995; Contact, communication, compassion as stairways to peace, Israel 2013)] ניתן לקרוא במחקר.

אסטרטגיות אלו ניזונות ממספר רב מאד של ראיונות עם פעילים פלנטאריים מובילים, מתרבויות ותחומים שונים ומארגונים פלנטאריים לדוגמא; כמו כן, מאינטגרציה בין מגוון רחב ומתרחב של תובנות, כגון קוסמולוגיות עתיקות ימים, שמאניזם בתקופתנו, "המדע החדש" (חקר המח, פיזיקה קוונטית, ביולוגיה) ועקרונות אקטיביזם לצדק ושלום ומתך חוכמת הלב, אהבה וחמלה.

סדנאות והרצאות

אקטיביזם בר קיימא מזמן לימוד, תרגול ותמיכה בטיפוח הפוטנציאל האנושי לוויסות עצמי מודע ומכוון, לאופטימיות, להתמודדות עם אמונות לא מודעות שבדרך למימוש חזון הקיימות.

אני מנחה סדנאות, במסגרות אקדמיות ובקהילה, במגוון נושאים, כגון: התמרת הייאוש להתעצמות, טיפוח תקשורת רב תרבותית אמפאטית, התחברות לחוכמה ולעוצמה של העיקרון הנשי (המצוי אצל גברים ונשים גם יחד), ואסטרטגיות טרנס-פרסונאליות לאקטיביזם בר קיימא. נתן להעביר בפורמט של סדנה ו/או הרצאה.

ריפוי חברתי

מטפלת הוליסטית לאיזון גוף/רוח, על ידי סריקה אנרגטית ידנית לאיזון מערכות בגופים הפיזיים, המנטאליים, הרגשיים והרוחניים. איתור חסימות, ושחרורן על ידי הזרמת אנרגיה במגע וללא מגע. הטיפול אינו תרופתי ומשתלב עם כל טיפול רפואי, תרופתי או אחר.

הטיפול האנרגטי מתמקד בקשרים בין רגשות לבין המערכות הכימיות והפיזיולוגיות של הגוף, ותפקוד המערכת: בעת איזון אנרגטי, נוצרת  תחושה של רוגע ושל רגשות חיוביים  המשפיעה על התודעה ועל שינויים כימיים ופיזיולוגיים; אלה מחזקים את המערכת החיסונית, משפרים את בריאות הגוף והנפש ומעניקים תחושת חיוניות. עזרה בתהליכים קוגניטיביים, תמיכה במעברי חיים, הדמיה של חזון ומימושו, דפוסי חיים מיטיבים.

הטיפול משלב, בהתאם לתהליך הספציפי, מגוון רב של שיטות כלים אותם רכשתי במשך קרוב ל-40 שנה, בהן התנסיתי, למדתי ועבדתי עם מרפאים.ות, אנשי/נשות רפואה, מטפלות.ים ומורים.ות בעיקר במקסיקו, בארה"ב (קליפורניה, אריזונה) וישראל:

ריפוי שמאני (גרג שלקון, לאויס  מדרונה מל), ריפוי אנרגטי (מילדרד ג’קסון), נשימה הולוטרופית (סטן גרוף), ביו-אנרגיה (אד ג’קסון),  אינטגרציה אישית של "האניים" (PSI, ג’ולי גריידי), דמיון מודרך, הצהרות חיוביות, רייקי, פסיכודרמה ו פסיכולוגיות קלינית, הומניסטית טרנספרסונלית.

הכוונה שלי כמטפלת היא להיות כלי, ערוץ, טהור של הרוח בהילינג, רכה ותומכת, לא חודרנית , כצופה לתהליך.

הילינג גוף/רוח

bottom of page